Ryby Świeże Jest 12 produktów.

Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
 • Ocen produktu: 10

  Najczęściej wybierany produkt przez naszych klientów. Mięso delikatne, praktycznie całkowicie pozbawione ości. Świetnie nadaje się do smażenia, sporządzania bulionów rybnych oraz na grilla. Minimalne zamówienie: 2kg.

 • Jeden z najczęściej wybieranych produktów. Oprócz rozmiaru nie różni się niczym od swojej większej wersji. Minimalne zamówienie: 2kg

 • Delikatne mięso, praktycznie bez ości. Rybę można przyrządzać zarówno ze skórą jak i bez. Minimalne zamówienie: 2kg.

 • Polędwice z dorsza to produkt najwyższej jakości występujące w tym gatunku. Mięso jest bardzo delikatne i całkowicie pozbawione ości. Produkt dla wymagających i ceniących sobię wygodę oraz jakość. Minimalne zamówienie: 2kg.

 • Ocen produktu: 1

  Dorsz wypatroszony, z głową. Produkt dla klientów, którzy wykorzystują każdą część ryby do przygotowania potraw jak i bulionów. Minimalne zamówienie: 3kg. (Mniejsza ilość możliwa tylko przy zakupie innego produktu).

 • Dorsz patroszony, bez głowy. Rybę można przygotowywać na kilka sposobów, np. można smażyć w całości, w dzwonki lub samodzielnie wyfiletować. Minimalne zamówienie: 3kg. (Mniejsza ilość możliwa tylko przy zakupie innego produktu).

 • Produkt na temat którego mamy najwięcej pytań. Ścinki dorszowe to kawałki mięsa, które zostają po obróbce ryb w procesie filetowania. Ścinki NIE SĄ to wnętrzności , podroby czy też skóry i głowy. Należy pamiętać, że w ścinkach mogą występować ości, aczkolwiek mięso jest bardzo dobre i świeże. Produkt ten najlepiej wykorzystać...

 • Smaczna ryba w przystępnej cenie. Flądra ma wielu zwolenników. Mięso delikatne. Ryby są gotowe do spożycia i nie wymagają żadnej dodatkowej obróbki (brak głowy, skóry i wnętrzności). Minimalne zamówienie: 3kg. (Mniejsza ilość możliwa tylko przy zakupie innego produktu).

 • Nasz polski śledź. Każdy smakosz ryb doceni jego walory smakowe. Ryba ta nadaje się do przyrządzania na wiele sposobów, od smażenia aż po wędzenie. Produkt w naszej ofercie występuje w postaci tuszy (jak na zdjęciu). Minimalne zamówienie: 3kg. (Mniejsza ilość możliwa tylko przy zakupie innego produktu).

 • Turbot to ryba swoim wyglądem bardzo przypominająca flądrę. Tylko wprawne oko rozróżni te ryby. Jeśli jednak chodzi o smak to różnica jest dość wyraźnie wyczuwalna. Mięso turbota jest delikatniejsze i smaczniejsze. Produkt posiadamy okazjonalnie. Ogranioczna ilość (zapytaj o produkt telefonicznie)

 • Pstrąg występuje rzadko w naszej ofercie. Mięso tej łososiowatej ryby charakteryzuje się delikatnością. Produkt w naszej ofercie posiadamy w postaci fileta. Ograniczona ilość (zapytaj o produkt telefonicznie)

 • Dziki łosoś bałtycki to produkt, który "gości" w naszej ofercie okazjonalnie. Gwarantujemy jednak, że jakość tego produktu jest warta swojej ceny. Norweskie łososie hodowlane pozostają daleko w tyle za naszym rodzimym łososiem. Ryby są dostępne w postaci płatów (jak na zdjęciu). Minimalne zamówienie: 1 płat

Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów